LV RU

Magda Forte logo
 
Par Uzņēmumu
Durvju Apmales
Grīdlīstes
Profillīstes
Taisnstūrlīstes
Krēsli
 
Rekvizīti, kontakti
 

    Jau sen koks ir izmantots būvniecībā - agrāk visa mitekļa celtniecībā, tagad, pamatā pielietojot ugunsdrošus materiālus, vairāk iekšējā apdarē. Koka iekšējie apdares materiāli ir paliekoša vērtība, kura rada mājokļa iekšējo stilu un apliecina tā īpašnieku.

    Sabiedrība MAGDA FORTE kopš 1993.gada nodarbojas ar koka apdares materiālu - grīdlīstu, durvju apmaļu, iekšējo un ārējo stūra līstu, spundēto dēļu, durvju kārbu, palodžu, pakāpienu izgatavošanu, galvenokārt no priedes, egles, bērza, oša, ozola, dižskabārža, apses atzarotiem, salīmētiem kokmateriāliem, kuru profilu un izmēru variantus ir iespējams mainīt pēc pasūtītāja vēlmēm un zīmējumiem.

    Sērijveida produkciju, kuras ražošanas apjoms ir virs 4000 metru līstu dienā, tirgo vairākos Rīgas būvmateriālu veikalos – Būvniecības ABC, RĪGAS LAKU UN KRĀSU RŪPNĪCA, daudzi veikali citās pilsētās – SIGULDAS BŪVMEISTARS, JŪRMALAS NAMS, MNL Jelgavā, VAKKO Tukumā, INSANA, DUKLAVS un BAUSKAS BŪVNIEKS Bauskā, MADARA Limbažos un Alojā, R&C Saldū, RASA-L Ludzā, PIESPĒLE Saulkrastos, LAIMAS Raganā, PAMATI Alūksnē.